Podkładka na biurko B3 (482 x 332mm) 90g Zobacz większe

Podkładka na biurko B3 (482 x 332mm) 90g

Ilość stron: 25. Druk jednostronny CMYK (4+0), papier offsetowy (niepowlekany) o gramaturze 90g/m2. Klejenie po długim dolnym boku, spód kartonowy. 


Biuwary mogą być w formacie (+ spady 3mm):

  • krótszy bok: 30-332mm.
  • dłuższy bok: 30-482mm.

Dostawa kurierem gratis.

Informację na temat przygotowania projektu znajdują się poniżej.

Nie masz projektu? Skontaktuj się z nami!

Więcej szczegółów

198,00 zł
198,00 zł netto

Opis

Kolorystyka CMYK 4+0
Wymiary brutto 488x338mm
Wymiary netto 482x332mm
Spady 3mm

Więcej informacji

Jak przygotować pliki?

Proces sprawdzenia i ewentualnej korekcji przesłanych plików następuje w przypadku prawidłowo przygotowanych projektów, wg poniższych wytycznych:

Format pliku

Plik PDF w wersji 1.3 (wersje wyższe będą przekonwertowane do wersji 1.3).

Plik dla produktu składającego się z wielu stron należy zapisać jako jeden dokument wielostronicowy PDF.

W projekcie nie należy umieszczać znaczników użytkownika (np. kostki, pasery).

Format pracy graficznej 

Plik należy przygotować w rozmiarze rzeczywistym w skali 1:1, z wymiarem netto powiększonym o wymiar brutto (spady) z zachowaniem bezpiecznego odstępu od granicy cięcia – wg wytycznych znajdujących się w opisie/szablonie.

W celu uniknięcia tzw. „świecenia” białych krawędzi tło projektu trzeba wypuścić na zewnątrz poza linię cięcia na spad. W przypadku projektu z białym spadem również należy umieścić linię cięcia w celu poprawnego sprawdzenia pliku. 

Wytyczne 

Czcionki – należy zmienić na krzywe i osadzić w dokumencie. 

Rozdzielczość – od 300 dpi do 600 dpi, proszę zwrócić uwagę na skalowanie, ponieważ może zmienić rozdzielczość (pomniejszanie zwiększa, powiększanie zmniejsza). 

Obiekty wektorowe i elementy graficzne powinny być przygotowane w przestrzeni barw CMYK, w przypadku dostarczenia projektu w innej przestrzeni (np. Pantone, RGB) nastąpi konwersja na paletę CMYK, która może w dużym stopniu różnic się od przesłanych przez Klienta, natomiast efekt ten nie jest objęty procesem reklamacji. 

Nasycenie barw nie powinno przekraczać 310%.

Orientacja – pliki należy przesyłać w takiej orientacji jak zostały zaprojektowane, wszystkie strony powinny być zapisane w tej samej orientacji. 

Wszelkie efekty typu nachodzące na siebie obrazy, 3D, cienie, przejścia tonalne, przeźroczystości należy grupować a następnie zmienić w grafikę rastrową i o ile to możliwe należy dokonać spłaszczenia całości do jednej warstwy. 

W celu uzyskania w pełni nasycenia czarną aplą na dużej powierzchni (np. tło ulotki) zaleca użycie składowych kolorów CMYK w ustawieniu C30 M30 Y30 K100.

Projekt jednostronny

Projekt powinien zostać przygotowany jako jednostronicowy dokument PDF w orientacji takiej jakiej został opracowany.


Uwaga

Nieprzestrzeganie powyższych wytycznych może spowodować, że wydruk będzie znacząco obiegał od zamierzeń Klienta, ale nie będzie powodem uznania ewentualnych reklamacji.

Produkty powiązane